Черноморец (Балчик) спря Черноломец (Попово)

Черноморец (Балчик) победи у дома Черноломец (Попово) с 1:0 в отложена среща от 16-ия кръг на Североизточната Трета лига. Джорджио Димитров реализира единственото попадение,

Черноморец (Балчик) излиза за победа срещу вицешампиона

завършвайки многоходова комбинация, започнала от вратаря в 35-ата минута. Силна първа част за домакините. Голмайсторът, Почи, Иван Цачев и Ангел Ангелов пропуснаха да вкарат още. Гостите изравниха играта след почивката. Веднъж имаха шанс да възстановят равенството, но Иван Иванов се справи. Футболистите от Балчик създадоха няколко ситуации, но не ги завършиха успешно.

Като цяло обаче играта беше накъсана от нарушения. Успехът изкачи Черноморец на четвърто място. Загубата не е от значение за класирането на Черноломец, който вече си беше осигурил втората позиция в първенството.

Черноломец (Попово) не отива на екскурзия в Балчик

Стартови състави:

Черноморец – 1. Иван Иванов (капитан), 3. Даниел Георгиев, 4. Kристиян Бешев, 2. Йордан Радев, 6. Вилиян Денчев, 10. Мохамед Кисе Хаджеси На Нбаче-Почи, 20. Светослав Николов, 11. Радослав Златев, 21. Иван Цачев, 19. Ангел Ангелов, 18. Джорджио Димитров.

Треньор – Мартин Христов

Черноломец – 22. Димитьр Пантев, 5. Александър Недев, 7. Десислав Петков, 25. Явор Тодоров, 16. Мартин Ковачев (капитан), 13. Мартин Иванов, 17. Симеон Дочев, 11. Беадир Беадиров, 14. Ясен Василев, 86. Диян Димитров, 9. Радослав Матеев.

Треньор – Илиян Станчев

Битката започна!
Докажи, че познаваш шампионата на Стария континент и спечели посещение на мистичния Анфийлд!